S F E Ğ İ T İ M
Meşrutiyet Cad. Niyazibey İşhanı No:17 Kat:4 D:10 Kızılay/Çankaya - ANKARA +90 533 260 67 77 bilgi@sfegitim.com.tr

İletişim

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Öğrecilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Ukraynada sınavsız eğitim

Beyza Z.

Ukrayna'da sınavsız eğitim fırsatını bize tanıdıkları için SF Eğitime çok teşekkür ederim.

Ukraynada sınavsız eğitim

Bahadır C.

Ben arkadaşım için başvurmuştum. Galibe kendim de bu sene ukraynaya bu firmayla gidicem.

Ukraynada sınavsız eğitim

Alinur R.

Şuan yurt dışında eğitim alıyorum. Denkliği olan bir kaç üniversite var soruyorsanız. O yüzden tereddüt etmeyin.

Ukraynada sınavsız eğitim

Sahattin B.

Bu firmayla diğer danışmanlıklar arasındaki fark şu. İşleri bittikten sonra bile hala aradığım zaman sorularıma cevap alabiliyorum.

Ukraynada sınavsız eğitim

Samir A.

Youtube'da gördüm reklamı. Başvurduğum zaman tıp istediğimi ama ortlamamanın düşük olduğunu söyledim. Ortalama gerekmiyormuş. Direk istediğim bölüe geçtim. Tavsiye ederim.

Ukraynada sınavsız eğitim

Ayşenur L.

Sadece kendim değil ablam da başvurdu. Ukraynada ikimizde Karazinde okuyoruz. Firmaya teşekkür ederiz

Ukraynada sınavsız eğitim

Can E.

Yurt dışında eğitim almama ve prestijli bir üniversitede okumama olanak sağladıkları için Success Future danışmanlığına teşekkür ederim

Ukraynada sınavsız eğitim

Hakan K.

Yurt dışında eğitim almak çok güzeldi. Mezun olmama az kaldı. Sucess Future'a teşekkürler

Ukraynada sınavsız eğitim

Zafer G.

Success Future danışmanlığını aradım ve sonraasında başvurdum. Cidden şuan hukuk okuyorum ve teşekkür ederim

Ukraynada sınavsız eğitim

Kerım A.

Arkadaşlar şüpeniz varsa çekinmeyin. Geçen sene başladım Ukraynada eğitim programına. Mennunum

Burak S.

Yurt dışına çıkmak ve hatta orda eğitim almak çok güzel. Danışmanlığı cidden tavisye ederim

Engin S.

İnternette karşıma çıkmıştı. Ukrayna'da sınavsız eğitim fırsatları diye okuyuncu arayıp sordum. Yardımları için cidden teşekkür ederim.

Ayşe A.

Programa baş vurdum. Ukrayna sınavsız üniversite bölümleri ve fiyatlarını araştırdıktan sonra denemek istedim. Şuan 2.ci sınıfım. Öneririm!

Sınan O.

Bu dönem Sınav Stresiyle Vedalaşma Zamanı. Sınavda stres yapmaktan bıkmıştım. Ben de Success Future yurt dışı eğititim danışmanlığınına baş vurdum. Ukraynada eğitim almak için. Gerçi başka ülkeler de vardı. Ama Ukrayna daha mantıklı geldi. Ukrayna üniversiteleri bir çok açıdan çoğu yerden daha iyi. Tavsiye ederim.

Ece T.

Ukrayna'da sınavsız okumak duyunca kararsız kaldım. Danışmanlıktan aldıktan sonra programa katılayım dedim. Inanın yurt dışında eğitim sadece okumak değişç Aynı anda daha da özgür olmak demek.

Onur M.

İlk başta Ukraynada sınavsız eğitim duyunca tabi biraz inanmamıştım. Ama geçen sene eğitime başladım. Success Future yurt dışı eğitim danışmanlığını açık ve net öneriyorum.

Nur Y.

Ukrayna ünversiteleri benim için de büyük bir yenilik oldu. Yeni kültürle tanışıp ta yurt dışında eğitim almak çok güzel.

Büşra B.

2 seneye mezun olucam. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ukraynada sınavsız eğitim almak cidden çok güzel.

Mustafa A.

Success Future Yurt Dışı Danışmanlığı'na teşekkür ederim. Bizi karşılayıp da işlemlerimize yardım ettiler.

Dilek D.

Korkanlar için dıorum yurtta kalırsanız fazla masraf etmezsiniz. Hatta ucuz bile derim. Ukraynada eğitim inanınki tek sorun gitmek.

Ali S.

Havaalanında bizi karşılayıp yurda yerleştirdiler. Danışmanlık bize cidden çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Ayşe C.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak Success Future öneriyorum. Abimle şuan Ukraynada hukuk okuyoruz.

Cengiz B.

Ukraynada Sınavsız eğitim diyince şaşırmıştım. Ama cidden sınav stresi olmadan rahat bir şekilde Karazin Üniversitesi tıp okuyorum şuan.

Ali A.

Yurt dışında masraftan korkanlar için diyorum kaldığım yurt sayesinde yıllık eskiden sandığım kadar masraf etmiyorum. Ayrıca üniversiteye yerleştirdikten sonra bile hala bana yardımcı olduğu için Success Future'a teşekkürler.

Mustafa B.

Denemekten korkmayın. Zor olan tek kısım ilk adımı atmak. Ukraynada 3.cü senem ve hukuktan mezun olmama 1 sene kaldı. Tekrardan teşekkürler.

Rahman A.

Yurt dışında eğitimin en zor kısmı pasaport gibi işlemlerdi, ayrıca orda nerde kalıcağımı ya da ne kadar masraf tutacağını da bilmiyordum. Evraklarıma yardım ettiği ve hatta hava limanında karşıladıkları için cidden teşekkür ediyorum.

Leyla Ü.

V.N Karazin Ulusal Üniversitesi’nde bir yıl Rusça Hazırlık eğitimi aldım. A’dan Z’ye yanımda olan, bana bu sertifikayı almamda çok büyük payı olan Success Future eğitime teşekkürlerimi sunuyorum.

Dilber Ç.

Success Future yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bundan 6 sene önce Harkov’a gittim. Karşılama, okul kayıt, yerleştirme ve tüm problemlerimde gerçekten her zaman yanımda oldular. Sizlere buradan çok teşekkür ederim.

Görkem K.

Ben üç yıl önce başka bir firma ile Ukrayna’ya gitmiştim. Orada çok sıkıntılar yaşadım, mağdur oldum. Success Future eğitim danışmanı Tural Bey benimle ilgilendi ve yoluma onlar ile devam ettim. Çok şanslıyım.

Nil G.

Geçen sene V.N Karazin Ulusal Üniversite Tıp fakültesinden Türkiye'de bulunan bir devlet okuluna yatay geçiş yaptım. Ukrayna'ya gittiğim ilk günden bu yana yanımda olan Success Future ailesine buradan da sonsuz teşekkür etmek isterim. İşini hakkıyla yapan bir firmasınız.

Kerim Ç.

Aslında yurtdışına çıkmak benim için imkansızın ötesindeydi. Büyük bir tedirginlikle geldim Türkiye ofisinize. Fakat ofisinizden çıkarken tamamiyle rahatlamıştım. Tam bir hafta sonra kaydımı yaptırdım. Bu verdiğiniz güven benim için yeterliydi. Nitekim beni şaşırtan bir durumla karşılaşmadım. Çok şanslıyım . Sizler iyi ki varsınız.

Bahadır K.

Türkiye’deyken herkes gibi birçok danışman firmayla görüştüm. Hem danışmanlık ücretleri çok fazlaydı hem de sorularıma net cevap vermiyorlardı. Kafam bu süreçte çok karıştı. Aylarca firma firma dolaştım. Daha sonra Ukrayna’da okuyan öğrencilere ulaşıp onlardan bilgi almaya çalıştım ve bana Ukrayna’ya hangi firmayla gelirsem geleyim onların da öğrencilerinin kaydını Success Future danışmanlık şirketinin yaptığını, diğer firmaların fiyatlarının bu yüzden daha pahalı olduğunu söylediler. İyi ki bunları öğrenmeden başka firmayla gelmemişim . En ufak okul sorunumda bile aradığımda hemen çözüyorlar. Success Future danışmanları Ukrayna’ya gittiğim ilk günden beri hep yanımdalar, her sorunumda anında çözüldü. Tecrübelerim size yol gösterir umarım.

Bülent S.

Bu yıl Success Future Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Ukrayna’da Hazırlık eğitimime başladım ve seneye Tıp fakültesinden devam edeceğim. Harkov'un ve Karazin Ünivesitesi'nin tek yetkili firmasıyla gelmekten çok memnunum. Bir sürü firma ile görüştüm ve doğruyu buldum. Üniversitenin içinde bile ofisi olan Türkiye'den tek firma.

Nur D.

Yurtdışında üniversite okumak herkesin hayali. Benim ailemi ikna etmem biraz zor oldu. Birçok danışmanlık firmasıyla görüştük ama sorularımıza içtenlikle cevap veren Success Future ile tanışınca ailemin güven problemlerini aşmaları çok kolay oldu. Size çok teşekkür ediyorum. Ailesi- Kızımızın yurt dışında eğitim almasını bizde istedik fakat nasıl olacak tek başına bilmediği bir ülkede gibi birçok sorularımız vardı. Sizin firmanızla tanışana kadar içimiz rahat değildi ve vazgeçmek üzereydik. Her adımda kızımızın yanında olduğunuz için size çok teşekkür ederiz.

Muhammed S.

Ukrayna'da sınav şartı olmadan Tıp fakültesi okuyabileceğimi bir arkadaşımdan öğrendim ve birçok danışmanlık firmasıyla görüştüm. Diğer firmalar sadece para üzerine yoğunlaşıp konuştukları için açıkçası hiç güvenemedim. Success Future ile tanıştığımda bütün sorularıma cevap bulabildim. Her adımda yanımda olan firmanıza çok teşekkür ederim. Danışmanlık firmanızdan çok memnunum. Ailesi- Oğlumuz Ukrayna'da Tıp okuyacağım dediğinde nasıl olacak, yabancı bir ülkede tek başına zorlanacak mı acaba gibi birçok sorularımız vardı. Sizin firmanızla görüşene kadar hiçbir danışmanlık firmasına güven duyamadık. Her adımımızda yanımızda olduğunuz için size çok teşekkür ederiz. Bir aile gibi öğrencilerinize sahip çıkmanız bize bu güveni hissettirdi. Çok memnunuz.

Aziz D.

Yurtdışında master yapmak herkesin hayal ettiği bir şey ben Ukrayna da hiçbir şart aranmadan Karazin Üniversitesi'nde yüksek lisans yapabileceğimi öğrendiğimde bütün danışmanlık firmalarını araştırmaya başladım. Success Future diyorum çünkü netlikle içtenlikle samimiyetle sorularınızı cevaplayacak her adımınızda yanınızda olacak başka bir danışmanlık firması görmedim çok memnunum.

Fatih B.

Ben Türkiye'de iki yıllık Adalet okudum ve şu anda Karazin Üniversitesi'nde Hukuk fakültesi lisans tamamlama programına kayıtlı öğrenciyim. Bir yıl hazırlık okudum ve şu an da Hukuk fakültesi okuyorum bu süreçte yanımda olup bütün işlemleri yapan Success Future ailesine ve Tural Bey'e teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanıyıp sizin aracılığınızla kayıt yaptım diyorum

Halil B.

Benim hayalim mimar olabilmekti ama girdiğim sınavlardan istediğim sonucu maalesef ki alamıyordum. Sonra sınav şartı olmadan üniversite okuyabileceğimi öğrendim ve araştırmaya başladık. Babamla birlikte kararımız Success Future'dan yana oldu ve çok memnunuz firmadan. Tüm çalışanların hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Mert K.

Ben uzun yıllardır yurtdışında okumanın hayalini kuruyordum. Şu an Karazin Üniversitesi İngilizce hazırlık öğrencisiyim. Hazırlık eğitimim bittikten sonra Psikoloji fakültesinde okuyacağım. Okulumuzun Türkiye'de denkliğinin olması bulunmaz bir fırsat. Ben kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Kayıt süresi boyunca yanımdan ayrılmayan Success Future ailesine de buradan teşekkür etmek istiyorum.

Furkan A.

Merhaba, Karazin Üniversitesi Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Buraya Success Future danışmanlık firması ile geldim. Harkov'a ayak bastığım günden bu yana her ihtiyacımda sabırla yanımda olan Tural Bey'e ve tüm Success Future ailesine teşekkür ederim.

Yetkin Y.

O kadar çok firmayla görüştüm bu kadar içten samimi ve açıklayıcı bir görüşme yapmadım hiç biriyle.

Semra A.

Önce makedonya da mı okusam diye düşünmüştüm ama iyiki gitmemişim.Şuan okulumda türkiyeyle denklik problemi olmadığı için içim çok rahat. yeni gelecek arkadaşlara tavsiyem Nursima Abla'nın tavsiyelerine iyi kulak vermeleri .onun sayesinde şuan doktor adayıyım.

Cengiz Ö.

Şu an ukraynadayım.Sizin öğrenciniz olarak burada hiçbir sıkıntı yaşamadım.kayıt yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle Success future danışmanlık ile kayıt olmalarını tavsiye ederim.

Feray C.

Yabancı bir ülkede her sorununuzda sizin yanınızda olacak birini bulmak çok zor.Bu konuda tural abi her zaman yanımda oldu.okulla ilgili tüm işlemlerimı yapmama yardımcı oldu.onun bulunduğu firmaya kayıtsız şartsız güvenebilirsiniz.

Müslüm A.

Geçen yıl Diş Hekimliği okumak için Ukrayna’ya geldim.Bana vermiş oldukları danışmanlık hizmeti ilgi ve alakaları samimiyetimle söylüyorum taktir’e şayan.Danışman Ruslan bey’e ve Success Future ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

İdil U.

V.N Karazin Ulusal Üniversitesi,nde bir yıl Rusça Hazırlık eğitimi aldım.A’dan Z’ye yanımda olan, bana bu sertifikayı almam da çok büyük payı olan Success Future eğitim’e teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa S.

Merhabalar Karazin Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Ailem ilk etapta gelmeme olumlu bakmamıştı. Nedeni ise orada kimseyi bilmiyor olmam ve başıma birşey gelme kaygısıydı. Ve bu konuda haklılardı çok istememe rağmen bunlar beni de düşündürüyordu. Bir çok danışmanla görüştük. Fakat nerdeyse hepsi tüm işlemleri türkiye den yürütüyordu .Bu beni tatmin etmemişti. Success future firmasını internet sitelerinden buldum . Kendileriyle istanbul ofislerinde tanıştım. Ve öğrendim ki onlar da Harkov da yaşıyor. Bu beni çok rahatlatmıştı. Hemen ailemi aradım . Ve kendileri de ofise geldiler. Herşeyi konuştuk. Success future temsilcilerinin hepsi Türkçe konuşuyor. Kendilerine her an ulaşabiliyorum. 7/24 ulaşabileceğim her bir temsilcinin şirket hatları var. Şu an hiç bir kaygım endişem yok çünkü yanımda success future var. Bu sene mezun oluyorum 7 yıl boyunca yanımda oldular ilk gün ki Yurtdışı maceramdan tutunda bugüne kadar yanımda olan yeri geldiğinde benim ailem olan başta Süleyman Bey'e, Ruslan Bey'e , Tural Bey'e ve tüm success future ailesine çok teşekkürler.

 
Tüm yorumlar gösterildi